Kultura Barrutik
¿Cuándo?
5 mayo - 28 septiembre
¿Dónde?
Distrito 01 - Deusto, Distrito 02 - Uribarri, Distrito 03 - Otxarkoaga /Txurdinaga, Distrito 04 - Begoña, Distrito 05 - Ibaiondo, Distrito 06 - Abando, Distrito 07 - Rekalde, Distrito 08 - Basurto /Zorroza

Musikauzo 2018

Descargar Programa
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
ARANGOITI (Araneko plaza-eliza) 10 Mayo 18:00 EUSKOTARRAK ABESBATZA
ARANGOITI 10 Mayo 19:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ARANGOITI 11 Mayo 19:30 ARANGOITIKO BATUKE BULEGOA
ARANGOITI 12 Mayo 20:30 ORKRESTA (kalejira)
ARANGOITI 13 Mayo 11:00 DEUSTUKO GAITEROAK
IBARREKOLANDA 3 Junio 13:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ARANGOITI 22 Junio 20:00 DUNBOTS
DEUSTU (Ramón y Cajal etorbidea) 23 Junio 21:30 SUGARRI SHOW (kalejira)
DEUSTU (Ramón y Cajal etorbidea) 23 Junio 23:30 MOLTO VIVACE (kalejira)
DEUSTUIBARRA (Eugenio Olabarrieta plaza) 28 Junio 21:00 ORKRESTA (kalejira)
DEUSTU (Madariaga etorbidea-Done Petri plaza) 29 Junio 20:00 DEUSTUKO FANFARRIA
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
ZURBARANBARRI (Iturriondo plaza) 18 Mayo 19:30 GURETZAT FANFARRIA
CASTAÑOS (Funikular plaza) 1 Junio 20:00 MOLTO VIVACE (kalejira)
ARABELLA (Plaza) 2 Junio 19:00 BELLE & BLUE ORKESTRA (dantzaldia)
ZURBARAN (Zumaiako biribilgunea) 15 Junio 18:30 GURETZAT FANFARRIA
ZURBARANBARRI (Iturriondo plaza) 23 Junio 18:30 BITXO DO SAMBA (kalejira)
LUGAR FECHA HORA GRUPO
TXURDINAGA (Artazuriñe Plaza) 5 Mayo 12:00 ADISKIDEAK (kalejira)
TXURDINAGA (Artazuriñe Plaza) 5 Mayo 16:00 CRAZY JAZZERS
TXURDINAGA (Gaiarre Plaza) 19 Mayo 22:30 DJ KI
OTXARKOAGA (Kepa Enbeita Plaza) 20 Mayo 11:00 ARDOA BARRURA FANFARRIA
OTXARKOAGA (Ugarte Plaza) 9 Junio 22:00 RIVER ORKESTRA (dantzaldia)
OTXARKOAGA (Ugarte Plaza) 14 Junio 18:30 ZORTZIKOTZIKIA. XAIBOR (umeentzako dantzaldia)
OTXARKOAGA (Ugarte Plaza) 16 Junio 22:00 MENTA ORKESTRA (dantzaldia)
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
BOLUETA (metroaren irteeran dagoen plaza) 15 Junio 19:00 PALMERAS ORKESTRA (dantzaldia)
SANTUTXU (Karmelo plaza eta inguruko kaleak) 16 Junio 10:00 GAZTEDIKO ETA BILBOKO GAITEROAK
SANTUTXU (Karmelo plaza eta inguruko kaleak) 16 Junio 18:00 EZPELUR (Barañain/Nafarroa), TOLOSAKO DULTZAINEROAK, AMURRIOKO ETA BILBOKO GAITEROAK
SANTUTXU (Karmelo Plaza) 16 Julio 11:30 DUNBOTS FANFARRIA
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
SAN FRANTZISKO (Maiatzaren 2ko kalea) 5 Mayo 14:00 TXALAPARTY (txalaparta + musika elektronikoa)
ZABALA 12 Mayo 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ZABALA (Xempelar kalea) 12 Mayo 19.30 DISKODANTZA
BUIA 19 Mayo 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
MIRIBILLA 19 Mayo 19:30 THE FLANAGANS
SAN ADRIÁN 26 Mayo 13:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
SAN ADRIÁN 26 Mayo 18:00 GALEA ORKESTRA (dantzaldia)
SOLOKOETXE (Zumarraga plaza) 26 Mayo 18:00 TRAKA MATRAKA (concierto y taller con objetos reciclados)
SOLOKOETXE (Zumarraga plaza) 26 Mayo 19:30 DISKODANTZA
MARZANA (Kaia) 2 Junio 19:30 TRIKITRIXA TRIKILEKU
BILBO ZAHARRA PLAZA 23 Junio 17:30 MUGI ZAITEZ (disko dantza)
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
INDAUTXU KALEA 5 Mayo 12:30 A CASA DE TROULA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA 25 Mayo 19:00 BILBAOMUSIKAKO TRIKI TALDEA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA 26 Mayo 12:00 BILBAOMUSIKAKO TXISTU TALDEA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA 26 Mayo 19:00 TARUMBA PERCUSIÓN
CASILDA ITURRIZAR PARKEA 26 Mayo 20:30 JAUZI TA JO TALDEA (dantza plaza)
CASILDA ITURRIZAR PARKEA 1 Junio 19:00 BILBAOMUSIKAKO SAXO TALDEA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA 2 Junio 19:00 MOLTO VIVACE
INDAUTXU 21 Junio MUSIKA EGUNA OSPATZEKO KONTZERTUAK
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
URETAMENDI 25 Mayo 20:00 KU-KLUX (kalejira)
IRALA (Errege Katolikoen etorbidea) 9 Junio 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
IRALA (Errege Katolikoen etorbidea) 9 Junio 19:00 GAZTE LEKU (kalejira)
PEÑASKAL 15 Junio 19:00 ARDOA BARRURA
LUGAR  FECHA HORA GRUPO
BASURTU (Sabino Arana) 2 Junio 13:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ALTAMIRA (Frontoia) 2 Junio 23:00 MENTA ORKESTRA (dantzaldia)
ZORROTZA 16 Junio 13:00 TRIKITRIXA BIDEBIETA
MASUSTEGI (San Gabriel Elizaren plaza) 16 Junio 21:30 BELLE & BLUE ORKESTRA (dantzaldia)
MASUSTEGI 17 Junio 19:00 DIXIEMULEANDO
ZORROTZA (Azoka plaza) 23 Junio 19:30 RIVER ORKESTRA (dantzaldia)
ALTAMIRA 23 Junio 20:30 ORKRESTA (kalejira)
BASURTU (Geltoki bidea) 23 Junio 21:00 MOLTO VIVACE (kalejira)
ZORROZA (Parque del Ferial) 28 Septiembre 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA

Copyright © 2018 Kultura Barrutik. Todos los derechos reservados.