Kultura Barrutik
Noiz?
maiatzak 4 - ekainak 29
Non?
Barrutia 01 - Deustu, Barrutia 02 - Uribarri, Barrutia 03 - Otxarkoaga/Txurdinaga, Barrutia 04 - Begoña, Barrutia 05 - Ibaiondo, Barrutia 06 - Abando, Barrutia 07 - Errekalde, Barrutia 08 – Basurtu/Zorrotza

Musikauzo

Egitaraua Deskargatu
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
ELORRIETA Maiatzak 4 11:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ARANGOITI Maiatzak 10 19:30 ARANGOITIKO BATUKE BULEGOA
ARANGOITI Maiatzak 11 20:30 ORKRESTA ELEKTROTXARANGA
ARANGOITI Maiatzak 12 11:00 DEUSTUKO GAITEROAK
IBARREKOLANDA Ekainak 1 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ARANGOITI Ekainak 22 13:00 ARDOA BARRURA
DEUSTU (Ramón y Cajal etorbidea) Ekainak 23 18:30 ZARATAK 18 ELEKTROTXARANGA
DEUSTU (Ramón y Cajal etorbidea) Ekainak 23 22:00 BraZZtet MV “Rock’n Brass”
DEUSTUIBARRA (Eugenio Olabarrieta plaza) Ekainak 27 20:00 ORKRESTRA
DEUSTU (Madariaga etorbidea-Done Petri plaza) Ekainak 29 20:00 DEUSTUKO FANFARREA
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
ZURBARANBARRI (Iturriondo plaza) Maiatzak 17 19:30 DUNBOTS FANFARRIA
CASTAÑOS (Funikular plaza) Maiatzak 31 19:30 ORKRESTA ELEKTROTXARANGA
ARABELLA (Plaza) Ekainak 1 20:00 DISKO-FAMILY
ZURBARAN (Zumaiako biribilgunea) Ekainak 15 18:30 PERCUSIÓN TRIBUK
MATIKO (Uzturre plaza) Ekainak 22 21:00 AKERBELTZ ERROMERIA TALDEA
ZURBARANBARRI (Iturriondo plaza) Ekainak 23 18:30  BITXO DO SAMBA BATUKADA
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
TXURDINAGA (Julian Gaiarre kalea) Maiatzak 4 11:00 ARDOA BARRURA
OTXARKOAGA (Kepa Enbeita plaza) Maiatzak 5 11:30 BraZZtet MV “Rock’n Brass”
TXURDINAGA (Jardines de Garai) Maiatzak 17 22:00 ILARGI BELTZA TALDEA
OTXARKOAGA (Ugarte plaza) Ekainak 8 22:00 ORQUESTA MENTA
OTXARKOAGA (Ugarte plaza) Ekainak 13 18:00 XAIBOR. Umeentzako dantzaldia
OTXARKOAGA (Ugarte plaza) Ekainak 15 22:00 ORQUESTA RIVER
OTXARKOAGA (Ugarte plaza) Ekainak 23 20:00 ADISKIDEAK
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
BOLUETA (Metroaren irteeran dagoen plaza) Ekainak 21 18:00 ORQUESTA PALMERAS
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
SAN FRANTZISKO (Maiatzaren 2ko kalea) Maiatzak 4 13:30 BraZZtet MV “Rock’n Brass”
ZABALA (Xenpelar kalea) Maiatzak 4 19:30 DISKO-FAMILY
SAN FRANTZISKO (Corazón de María plaza) Maiatzak 11 11:30 BITXO DO SAMBA BATUKADA
MIRIBILLA (Jardines de Gernika, 29) Maiatzak 18 19:30 MATRAKA ELEKTROTXARANGA
SAN FRANTZISKO (Corazón de María plaza) Maiatzak 18 21:00 ZAZKEL
SAN ADRIÁN (Parque de La Floresta) Maiatzak 25 18:00 SÁNDALO ORQUESTA
SOLOKOETXE (Zumarraga plaza) Maiatzak 25 20:00 DISKO-FAMILY
SAN ADRIÁN (Parque de La Floresta) Ekainak 8 13:00 BITXO DO SAMBA BATUKADA
BILBO ZAHARRA (Plaza) Ekainak 23 18:00 DISKO-FAMILY
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
INDAUTXU (Casilda parkea) Maiatzak 31 18:30 CHARLOT DIXIE JAZZ BAND
INDAUTXU (Casilda parkea) Ekainak 1 12:00 BROKEN BROTHERS BRASS BAND
INDAUTXU (Casilda parkea) Ekainak 1 19:00 SAMBALÚ AYE BATUCADA
INDAUTXU (Casilda parkea) Ekainak 1 20:00 ORGANIZING JAZZ
INDAUTXU (Casilda parkea / Ercilla kalea) Ekainak 7 18:00 BraZZtet MV “Rock’n Brass”
INDAUTXU (Casilda parkea) Ekainak 8 12:30 ABANDO-INDAUTXU KANTARI
INDAUTXU (Casilda parkea) Ekainak 8 19:00 CRAZY JAZZER
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
URETAMENDI Maiatzak 24 20:00 ARDOA BARRURA
URETAMENDI Maiatzak 25 11:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
PEÑASKAL Ekainak 14 19:00 KU-KLUX
IRALA (Errege Katolikoen etorbidea) Ekainak 15 18:00 ADISKIDEAK
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
ZORROTZA (Frontoia) Maiatzak 10 21:00 “LOS PRIMOS” a compás de flamenkito
ALTAMIRA Ekainak 1 23:00 DANTZA ALAI
BASURTU Ekainak 7 18:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
BASURTU Ekainak 8 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ZORROTZA Ekainak 15 13:00 TRIKITIXA BIDEBIETA
MASUSTEGI (San Gabriel Elizaren plaza) Ekainak 15 21:30 SÁNDALO ORQUESTA
MASUSTEGI Ekainak 16 19:00 CRAZY JAZZER
ZORROTZA (Azoka plaza) Ekainak 23 18:30 TXISTUMAN “Txomin & Txistuman deskontzertuan”
ALTAMIRA (Frontoia) Ekainak 23 20:30 ORKRESTA
BASURTU Ekainak 23 21:00 MARMARA

Copyright © 2018 Kultura Barrutik. Eskubide guztiak gordeta.