Kultura Barrutik
Noiz?
maiatzak 5 - irailak 28
Non?
Barrutia 01 - Deustu, Barrutia 02 - Uribarri, Barrutia 03 - Otxarkoaga/Txurdinaga, Barrutia 04 - Begoña, Barrutia 05 - Ibaiondo, Barrutia 06 - Abando, Barrutia 07 - Errekalde, Barrutia 08 – Basurtu/Zorrotza

Musikauzo 2018

Egitaraua Deskargatu
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
ARANGOITI (Araneko plaza-eliza) Maiatzak 10 18:00 EUSKOTARRAK ABESBATZA
ARANGOITI Maiatzak 10 19:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ARANGOITI Maiatzak 11 19:30 ARANGOITIKO BATUKE BULEGOA
ARANGOITI Maiatzak 12 20:30 ORKRESTA (kalejira)
ARANGOITI Maiatzak 13 11:00 DEUSTUKO GAITEROAK
IBARREKOLANDA Ekainak 3 13:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ARANGOITI Ekainak 22 20:00 DUNBOTS
DEUSTU (Ramón y Cajal etorbidea) Ekainak 23 21:30 SUGARRI SHOW (kalejira)
DEUSTU (Ramón y Cajal etorbidea) Ekainak 23 23:30 MOLTO VIVACE (kalejira)
DEUSTUIBARRA (Eugenio Olabarrieta plaza) Ekainak 28 21:00 ORKRESTA (kalejira)
DEUSTU (Madariaga etorbidea-Done Petri plaza) Ekainak 29 20:00 DEUSTUKO FANFARRIA
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
ZURBARANBARRI (Iturriondo plaza) Maiatzak 18 19:30 GURETZAT FANFARRIA
CASTAÑOS (Funikular plaza) Ekainak 1 20:00 MOLTO VIVACE (kalejira)
ARABELLA (Plaza) Ekainak 2 19:00 BELLE & BLUE ORKESTRA (dantzaldia)
ZURBARAN (Zumaiako biribilgunea) Ekainak 15 18:30 GURETZAT FANFARRIA
ZURBARANBARRI (Iturriondo plaza) Ekainak 23 18:30 BITXO DO SAMBA (kalejira)
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
TXURDINAGA (Artazuriñe Plaza) Maiatzak 5 12:00 ADISKIDEAK (kalejira)
TXURDINAGA (Artazuriñe Plaza) Maiatzak 5 16:00 CRAZY JAZZERS
TXURDINAGA (Gaiarre Plaza) Maiatzak 19 22:30 DJ KI
OTXARKOAGA (Kepa Enbeita Plaza) Maiatzak 20 11:00 ARDOA BARRURA FANFARRIA
OTXARKOAGA (Ugarte Plaza) Ekainak 9 22:00 RIVER ORKESTRA (dantzaldia)
OTXARKOAGA (Ugarte Plaza) Ekainak 14 18:30 ZORTZIKOTZIKIA. XAIBOR (umeentzako dantzaldia)
OTXARKOAGA (Ugarte Plaza) Ekainak 16 22:00 MENTA ORKESTRA (dantzaldia)
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
BOLUETA (metroaren irteeran dagoen plaza) Ekainak 15 19:00 PALMERAS ORKESTRA (dantzaldia)
SANTUTXU (Karmelo plaza eta inguruko kaleak) Ekainak 16 10:00 GAZTEDIKO ETA BILBOKO GAITEROAK
SANTUTXU (Karmelo plaza eta inguruko kaleak) Ekainak 16 18:00 EZPELUR (Barañain/Nafarroa), TOLOSAKO DULTZAINEROAK, AMURRIOKO ETA BILBOKO GAITEROAK
SANTUTXU (Karmelo Plaza) Uztailak 16 11:30 DUNBOTS FANFARRIA
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
SAN FRANTZISKO (Maiatzaren 2ko kalea) Maiatzak 5 14:00 TXALAPARTY (txalaparta + musika elektronikoa)
ZABALA Maiatzak 12 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ZABALA (Xempelar kalea) Maiatzak 12 19.30 DISKODANTZA
BUIA Maiatzak 19 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
MIRIBILLA Maiatzak 19 19:30 THE FLANAGANS
SAN ADRIÁN Maiatzak 26 13:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
SAN ADRIÁN Maiatzak 26 18:00 GALEA ORKESTRA (dantzaldia)
SOLOKOETXE (Zumarraga plaza) Maiatzak 26 18:00 TRAKA MATRAKA (concierto y taller con objetos reciclados)
SOLOKOETXE (Zumarraga plaza) Maiatzak 26 19:30 DISKODANTZA
MARZANA (Kaia) Ekainak 2 19:30 TRIKITRIXA TRIKILEKU
BILBO ZAHARRA PLAZA Ekainak 23 17:30 MUGI ZAITEZ (disko dantza)
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
INDAUTXU KALEA Maiatzak 5 12:30 A CASA DE TROULA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA Maiatzak 25 19:00 BILBAOMUSIKAKO TRIKI TALDEA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA Maiatzak 26 12:00 BILBAOMUSIKAKO TXISTU TALDEA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA Maiatzak 26 19:00 TARUMBA PERCUSIÓN
CASILDA ITURRIZAR PARKEA Maiatzak 26 20:30 JAUZI TA JO TALDEA (dantza plaza)
CASILDA ITURRIZAR PARKEA Ekainak 1 19:00 BILBAOMUSIKAKO SAXO TALDEA
CASILDA ITURRIZAR PARKEA Ekainak 2 19:00 MOLTO VIVACE
INDAUTXU Ekainak 21 MUSIKA EGUNA OSPATZEKO KONTZERTUAK
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
URETAMENDI Maiatzak 25 20:00 KU-KLUX (kalejira)
IRALA (Errege Katolikoen etorbidea) Ekainak 9 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
IRALA (Errege Katolikoen etorbidea) Ekainak 9 19:00 GAZTE LEKU (kalejira)
PEÑASKAL Ekainak 15 19:00 ARDOA BARRURA
LEKUA  DATA  ORDUA  TALDEA
BASURTU (Sabino Arana) Ekainak 2 13:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA
ALTAMIRA (Frontoia) Ekainak 2 23:00 MENTA ORKESTRA (dantzaldia)
ZORROTZA Ekainak 16 13:00 TRIKITRIXA BIDEBIETA
MASUSTEGI (San Gabriel Elizaren plaza) Ekainak 16 21:30 BELLE & BLUE ORKESTRA (dantzaldia)
MASUSTEGI Ekainak 17 19:00 DIXIEMULEANDO
ZORROTZA (Azoka plaza) Ekainak 23 19:30 RIVER ORKESTRA (dantzaldia)
ALTAMIRA Ekainak 23 20:30 ORKRESTA (kalejira)
BASURTU (Geltoki bidea) Ekainak 23 21:00 MOLTO VIVACE (kalejira)
ZORROZA (Parque del Ferial) Irailak 28 12:00 BILBOKO TXISTULARIEN BANDA

Copyright © 2018 Kultura Barrutik. Eskubide guztiak gordeta.