Kultura Barrutik
Noiz?
abenduak 1 - abenduak 30
Non?
Barrutia 01 - Deustu, Barrutia 02 - Uribarri, Barrutia 03 - Otxarkoaga/Txurdinaga, Barrutia 04 - Begoña, Barrutia 05 - Ibaiondo, Barrutia 06 - Abando, Barrutia 07 - Errekalde, Barrutia 08 – Basurtu/Zorrotza

Elizak

  • SAN INAZIO. Saturraran kalea 1
  • SAN PEDRO. San Pedro plaza (Deustu)
  • EL SALVADOR. Fontecha y Salazar 7 (Castaños)
  • EL KARMELO. Karmelo plaza (Santutxu)
  • ENCARNACIÓN. Plaza de la Encarnación 9 (Atxuri)
  • DEL BUEN PASTOR. Zamakola 148 (La Peña – ABUSU)
  • SAN FRANCISCO DE ASÍS (5a Parroquia) Hurtado de Amezaga 21
  • RESIDENCIA PADRES JESUITAS. Alameda Urkijo 3
  • NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO, Errekalde plaza
  • INMACULADA. Sabino Arana 42 (Basurtu)
  • SAN GABRIEL. Masustegi Estrata 202 (Masustegi)
  • SAN RAFAEL. Bruno Mauricio Zabala Kalea 22 (Zabala)
  • LA MILAGROSA. Zorrozgoitibidea 2 (Zorrotza)

Gabonetako Abesbatza-kontzertuak

Ostirala 1 19:30

ENCARNACIÓN Eliza (Atxuri)
OTXOTE BILBAO ARGIA
CORO Y ORQUESTA DE CÁMARA DE BILBAO


Igandea 10 12:45

SAN GABRIEL Parrokia (Masustegi)
GAUDEAMUS HODIE ABESBATZA


Asteazkena 13 19:30

SAN PEDRO Eliza (Deustu)
SAN INAZIO ABESBATZA EMITENIA CORO DE CÁMARA


Osteguna 14 20:30

EL KARMELO Eliza (Santutxu)
MIKEL DEUNA ABESBATZA
CORO DE INGENIEROS DE BIZKAIA


Ostirala 15 19:30

INMACULADA CONCEPCIÓN Eliza
GAUDATE, BILBAOMUSIKAKO ABESBATZA
SAN ANTON ABESBATZA


Larunbata 16 19:30

SAN FRANCISCO DE ASÍS (Quinta Parroquia-Abando)
NERVIÓN KANTA, “Horra Mari Domingi” (familientzako kontzertua/ público familiar)
INMAKULADAKO ABESLARIAK
GARAIZARKO MATSORRRIAK


Igandea 17 12:45

SAN GABRIEL Parrokia (Masustegi)
IRAIAK ABESBATZA


Asteartea 19 19:30

SAN RAFAEL Eliza (Zabala)
ARS VIVA ABESBATZA
SANFRAN KORUE


Asteazkena 20 19:30

LA MILAGROSA Parrokia (Zorrotza)
CORO EMAYS
DEUSTOARRAK ABESBATZA
JATORKI ABESBATZA


Ostirala 22 19:30
RESIDENCIA JESUITAS Eliza (Abando)
CORO BAGABILTZA
BEGOÑAKO SUSTRAIAK
BBKANTUZ KORUA


Larunbata 23 20:15
BUEN PASTOR Eliza (La Peña)
CORO ARRAIZPE ANDRE BERRI ABESBATZA


Osteguna 28 20:00
NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO Eliza (Errekalde)
OTXOTE LUR MAITEA
CORO DEL CLUB DEPORTIVO


Ostirala 29 20:00
SAN INAZIO Eliza
ASOCIACIÓN CORAL ROSSINI EUSKERIA ABESBATZA


Larunbata 30 19:30

EL SALVADOR Eliza (Castaños)
LAGUNDI ABESBATZA
AGRUPACIÓN CORAL OTXARKOAGA

Copyright © 2014 Kultura Barrutik. Eskubide guztiak gordeta.